e-kira Kullanıcılarına Konut Sigortası Hediye

e-kira, Türkiye’nin en büyük çözüm ortaklarıyla çalışmaya devam ediyor. Kira, aidat ya da fatura ödemelerinden iki tanesini e-kira üzerinden gerçekleştirenlere, Anadolu Sigorta’dan 1 yıllık konut sigortası hediye!

Hemen faydalanmak için;

Anadolu Sigorta, hediye konut sigortası kampanya koşulları;

e-kira ve Anadolu Sigorta, Konut Sigortası Hediye kampanyası katılım koşulları

 • Kampanya 25.01.2018 tarihinde saat 00:00’de başlayıp, 25.02.2018 tarihinde saat 23:59’da sona erecektir.
 • Kampanya sadece Türkiye’de geçerli olup, yurt dışı ödemelerde geçerli değildir.
 • Kampanya süresince ilk 100 en az 2 kira, aidat veya fatura ödemesi yapan gerçek kişiler için geçerli olup, her bir kullanıcı kampanyadan bir kez yararlanacaktır.
 • Kampanya 100 kişi ile kısıtlıdır, kampanya süresince kaynaklanan şikayetler olması durumunda Anadolu Sigorta’nın herhangi bir sorumluluğu olmayacağı beyan eder.
 • Kampanya tek sefere mahsus gerçek kişinin bulunduğu meskenin 1 yıllık konut sigortasını kapsamaktadır. Detaylı poliçe bilgisi kullanıcıların adresine yollanacaktır.
 • Kampanya kapsamında, kullanıcının beyan ettiği kira sözleşmesinde geçerli olan konutları için en az 2 adet ödeme (Kira, aidat veya fatura ödemelerini kapsamaktadır) gerçekleştirmelidir, kullanıcılar ödeme işlemlerin gerçekleşmesi için oluşacak hizmet bedellerini ödemekle yükümlüdür.
 • İade veya iptal durumunda kampanya ile kazanılan haklar kaybedilmektedir.
 • e-kira ve Anadolu Sigorta, kampanya süresi boyunca, kampanyayı olumsuz yönde etkileyecek şekilde bilgisayar teknolojileri kullanıldığının veya çeşitli yöntemlerle haksız avantaj sağlamaya çalışan katılımcıların belirlenmesi durumunda bu katılımcının indirimini hiçbir uyarı yapmadan iptal etme hakkını saklı tutar. Ayrıca, e-kira ve Anadolu Sigorta’nın yasal işlem başlatma ve varsa bundan doğan tüm zararlarının da tazminini talep etme hakkı saklıdır.
 • Kampanyaya katılan herkes, yukarıda geçen şartları kabul etmiş sayılır. Koşullar ve Kurallardaki değişiklikler tüm katılımcılar için bağlayıcı nitelik taşımaktadır. Bu nedenle katılımcılar, güncel koşullar ve kuralları öğrenmek için bu sayfayı düzenli olarak ziyaret etmeleri gerektiğini bilmektedirler. Katılımcılar, kampanyaya katılım ile kampanya koşullarını okumuş ve bunları peşinen kabul edilmiş sayılır.
 • Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez.
 • e-kira ve Anadolu Sigorta herhangi bir ön bildirimde bulunmaksızın, kampanya koşullarını tek taraflı değiştirme hakkını saklı tutar.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s